☼تـــــــــــــــــازه ها☼

http://haiahoieeshgh.blogfa.com

ارسال شده در: یکشنبه هشتم شهریور 1388 توسط: منصوره |

سپند امیرسلیمانی، امین حیایی و میکاییل شهرستانی جزو بازیگرانی هستند که با وجود این که کاملا مشخص است بینی شان عمل شده اما در چهره  شان عادی جلوه می  کند و تناسب آن، به هم نخورده است.معمولا آناتومی  زیبایی صورت به 3 دسته ثلث فوقانی، ثلث میانی و ثلث تحتانی تقسیم می  شود که همگی باید هم اندازه باشند.

یوسف مرادیان با وجود چهره  ای کاملا خوش تیپ، جراحی بینی  اش این تناسب را کمی  بر هم زده و با وجود این که بینی کوچک و ظریف دارد اما این ظرافت با چهره اش کاملا سازگار است.

امید زندگانی بینی  اش بسیار صاف و سر بالاست که این همان ظرافت است که با دیگر اجزای صورت تناسبی ندارد. کمتر کسی چهره پیش از عمل او را به خاطر می  آورد اما به هر حال امید زندگانی را با همین چهره می  شناسیم.

حمید گودرزی، حامد کمیلی و امین زندگانی، با وجود این که بینی  شان جراحی شده اما کاملا مشخص است که نه صرف کوچک کردن و تراشیدن بلکه اصلاحاتی روی آن صورت گرفته و خلاصه تابلو نیست.

برزو ارجمند پیش تر با وجود این که بینی کاملا بزرگی داشت اما باید پذیرفت که در چهره  اش به عنوان یک عیب خودنمایی نمی  کرد و اگر عمل نمی  شد بهتر بود چراکه بینی او هم همانند بینی امید زندگانی بسیار صاف و تراشیده است .

بینی عمل شده حسام نواب  صفوی، نه تنها به صورتش نمی  آید، بلکه بسیار زنانه، کوچک و سربالاست و قطعا به او کمک نمی  کند که چهره جذاب الویس پریسلی را برایش به ارمغان بیاورد. کتایون ریاحی در دهه ۶۰ جزو مطرح  ترین چهره  های سینمای ایران بود. به  خصوص این که چشمان رنگی او پس از فریماه فرجامی ، چهره او را بیش از دیگران مطرح می  کرد. پس از جراحی بینی هرچند تناسب بین اندام  های صورتش بیشتر شد اما تفاوت آن چنانی با سابقش نداشت جز این که در کلوزآپ  ها جای تیغ جراحی و تفاوت بین بخش  های چپ و راست بینی  اش دیده می  شود.

هانیه توسلی نیز جزو بازیگرانی است که جراحی بینی در چهره  اش محسوس نیست و بزرگ جلوه می  کند.

سیما تیرانداز و شهره سلطانی بینی عمل کرده معمولی دارند و با صورت  شان تناسب کامل دارد، نه بسیار کوچک و نه عروسکی است.

لادن طباطبایی و بهنوش بختیاری جزو بازیگرانی هستند که بیش از دیگر نقاط صورت  شان بینی  شان به چشم می  خورد. اما به هر حال از ابتدا چهره  شان با همین فرم در ذهن  ها جا افتاده است. عاطفه رضوی نیز در اولین فیلم  هایش بینی عمل کرده نداشت. بینی  اش بزرگ بود اما کاملا بر چهره  اش نشسته بود. پس از جراحی بزرگی بینی‌اش تغییری نکرد اما سر بالا شد.

الناز شاکردوست و بهنوش طباطبایی اجزای صورت ظریفی دارند و بینی  شان نیز بسیار ظریف عمل شده و کاملا با چهره  شان هماهنگ است.

کمند امیر سلیمانی بینی کوچکی داشت و با ظرافت چهره  اش سازگار اما چرا چنین تغییری داد را باید از خودش پرسید.

افسانه بایگان بیشترین حضورش در تصویر با بینی عمل نکرده بود. بینی  اش بزرگ اما زنانه و جذابیت  اش کاملا نمایان بود. به هر حال پس از جراحی فوکوس بیشتر روی دندان  هایش است.

حدیث فولادوند نیز جزو آن دسته از بازیگرانی بود که با جراحی بینی اش تناسب بین اندام صورتش را از دست داد و چهره معصوم و ملیحی که بیشتر در بازی  هایش دیده می شد را تحت تاثیر قرار داد. پیش تر بینی  اش بزرگ بود اما در مجموع چهره  اش مطلوب تر از پس از عمل شد.

نگار فروزنده چشمانی درشت دارد و بینی اصلی  اش به غرور چهره  اش کمک می کرد اما پس از جراحی شخصیت چهره  اش تغییر کرد و به یک زن پرجنب  و جوش، گاهی شوخ  طبع و گاهی شیطون تبدیل شد. اما در حقیقت بینی قبلی  اش بیشتر با چهره اش سازگار بود.

صبا کمالی با چهره ملیح و ظریفش که در سریال پس از باران بسیار محبوب بود، چنین تغییرات اساسی در صورتش ایجاد کرد و او را از یک دختر شاد و سرزنده به چهره   ای کاملا عبوس و عنق مبدل کرد؟ بینی  اش کوچک بود و کاملا مناسب صورتش.


مرتبط با موضوع بازیگران و بینی های عمل كرده

دسته بندی موضوعات

امکانات